Çağrı Merkezi0 850 425 22 25

Hoşgeldiniz. Bugün

Kauçuk ve Zemin sistemleri

Ana Sayfa » Blog » Kauçuk ve Zemin sistemleri

BCK KAUÇUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2006’dan beri SBR granül (geri dönüşüm) üretim tesisleri kurarak sektörde faaliyete başlamıştır. Bununla beraber; esnek zemin döşemeleri ve açık-kapalı spor zeminleri alanında da faaliyet göstermektedir.

Kauçuk zemin kaplama sektöründe, uzman kişileri bünyesine katarak, Türkiye’de ve yurt dışında yapmış olduğu projelerle, üretim kapasitesini de artırarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaktadır.

Sektörde farklı ve kaliteli bir yer edinmek isteyen BCK KAUÇUK bu doğrultuda 2007 yılında ZEPARK adı altında ürünlerini markalaştırma çalışmalarına başlamıştır. Bugün itibariyle üretim kapasitesini aylık 40.000 m² ‘ye çıkarmış olup, ismini kauçuk sektörünün lider firmaları arasına yazdırmıştır.

ZEPARK ürünlerinin yapmış olduğu AR-GE çalışmalarını destekleyen BCK KAUÇUK esnek yer döşemeleri alanında faaliyet gösteren firmalara da örnek teşkil etmektedir.

BCK KAUÇUK, yurtiçinde ve yurtdışında sorumluluk ve kalite bilinciyle yapmış olduğu tüm projeleri, satış sonrası garantiyi kağıt üstünde bırakmayarak gerekli tüm hizmet ve danışmanlığı müşterilerinin beklentilerinin ötesine geçerek, müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip kabul etmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti ana ilkesi olarak benimseyen ve kalitesinden ödün vermeden diğer tedarikçilerle işbirliği içerisinde en kaliteli girdileri en ekonomik ve en hızlı şekilde temin ederek Dünya çapında hizmet vermektedir.

11 Nisan 2001

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

Call Now ButtonMÜŞTERİ HİZMETLERİ