Çağrı Merkezi0 850 425 22 25

Hoşgeldiniz. Bugün

Kauçuk Zemin Kaplama

Ana Sayfa » Hizmetler » Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Nedir ?

Kauçuk zemin kaplama uygulamaları genellikler çocuk parkları,tenis kortları,yürüyüş yolları,koşu ve spor alanlarında kullanılmaktadır.Kauçuk malzemesi çok yaygın alanlarda kullanılmakla beraber kauçuk çeşitleride mevcuttur.Bu kauçuk çeşitlerinden bazıları poliüretan,epm-epdm dediğimiz etilen propilen kauçuk,silikon kauçuk,poliakrilik kauçuk,tabii kauçuk türleridir.Kauçuk aslında bir ağaç adıdır.Kauçuk bitkisi daha çok tropikal bölgelerde yetiştirilmektedir.Aynı zamanda kauçuk, bugünkü endüstri sanayisinde kullanılan önemli maddelerinden biridir. Kauçuk maddesinin özellikleri hava geçirmemesi,elektrik akımına karşı direnci ve yapıştırıcılık olması nedeniyle çok önem teşkil etmektedir.Dolayısıyla kauçuk sanayide kullanılan önemli maddeler arasında yer almaktadır.

Kauçuk Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Kauçuk aynı zamanda zemin kaplama uygulamalarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Kauçuk zemin kaplama alanında kullanılmasının sebebi zeminlerde  kaymayı engellediği için kaza risklerini büyük ölçüde önlemektedir.Kauçuk zemin kaplama uygulamasında çocuk oyun yerleri, eğlence parkları, okullar ve anaokulları, yürüyüş yollarına, kayak merkezlerinde, golf kulüplerinde, hastanelerde, hayvan barınaklarında, ahırlara, besi çiftlikleri, fizik rehabilitasyon alanları, araç garajları, sulu zemin parklar uygulama alanlarından bazılarıdır.Ayrıca kauçuk maddesi çevreye zararlı hiç bir madde içermediği için son derece sağlıklıdır.Soğuk ve Sıcak hava şartlarına dayanaklı olması dış alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplama uygulamaları kullanım alanlarına göre Kauçuk Rulo Zemin Kaplama,Kauçuk Rulo Zemin Kaplama ve EPDM’ li Kauçuk Karo Zemin Kaplama olarak kendi içinde alanlara ayrılmaktadır.Kauçuk Karo Uygulamaları daha çok çocuk parklarında kullanılırken,Kauçuk Rulo Uygulamaları ise genellikle yürüş-koşu yollarında kullanılmaktadır.Kauçuk zemin kaplama uygulamalarının spor alanlarında kullanılmasının nedeni spor yapan kişiyi daha az yorması ve kaslarının sertleşmesinin önlenmesidir.Ayrıca kauçuk zemin kaplama,kolay temizlendiği için hayvan barınak alanlarında da sıkça tercih edilmektedir.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları,kullanılacak malzemenin kalitesine ve kalınlığına ve aynı zamanda uygulanacak alanın büyüklüğüne göre metrekare cinsinden fiyatlandırılmaktadır.

Kauçuk Zemin Kaplama Avantajları Nelerdir ?

Kauçuk zemin kaplama avantajlarının başlıcaları şöyledir;

  • Kolay temizlenmesi
  • Dayanıklı olması
  • Darbe emici özellikte olması
  • Esnek olduğu için insanı yormaması
  • İnsan sağlığına zara vermeyen çevre dostu olması
  • Kolay kullanım özelliği
  • Diğer maddelere göre ekonomik fiyatları

BCK KAUÇUK SPOR İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2006 yılından beri Kauçuk zemin kaplama sektöründe uzman personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaktadır.Sorumluluk ve kalite bilinciyle yapmış olduğumuz tüm kauçuk zemin kaplama uygulamalarımız sitemizde yer alan Galeri sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

13 Ağustos 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

hakan
28 Kasım 2015 - 10:05

parekende satış oluyormu

tel ve adresiniz nedir acaba

admin
23 Şubat 2016 - 15:58

Perakende satışımız vardır.Yerimiz istanbul beylikdüzünde Tel: 0212 588 27 39 arayarak hızlı teklif detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook'ta Biz

Call Now ButtonMÜŞTERİ HİZMETLERİ